Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Napęd zębatkowy ZA 155-BSY+ HS firmy D+H Polska to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do wszystkich rodzajów okien, klap i świetlików. Dzięki technologii High Speed (HS) i sterowaniu mikroprocesorowemu, urządzenie zapewnia szybkie i bezpieczne otwarcie w systemach oddymiania oraz naturalnej wentylacji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, napęd charakteryzuje się dużą siłą, precyzyjną pracą i trwałością.
Napęd zębatkowy ZA 155-BSY+ HS znajduje zastosowanie w:
Dzięki swojej konstrukcji urządzenie umożliwia prawie każde zastosowanie i wiele sposobów montażu, zarówno w nowych obiektach, jak i przy modernizacji istniejących instalacji.
Konsole mocujące i akcesoria dostępne są jako osobne elementy oferty.
Napęd zębatkowy ZA 155-BSY+ HS to produkt, który wyróżnia się wszechstronnością i niezawodnością. D+H można stosować jako zdalne sterowanie elektryczne w systemach oddymiania, naturalnej wentylacji czy nawet w automatyce do bram. Różnorodność konsol mocujących, zestaw dwóch napędów zębatkowych 24V oraz możliwość programowania sprawiają, że urządzenie umożliwia prawie każde zastosowanie i pełną integrację z automatyką budynku. To rozwiązanie idealne do klap i świetlików, które dzięki nowoczesnej technologii High Speed zapewnia szybkie otwarcie w każdej sytuacji, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowników.
| Zasilanie | 24 V DC / ±15% / 2,5 A; 3,2 A lub 3,5 A |
| Siła pchająca | 1 500 N |
| Siła ciągnąca | 1 000 N |
| Siła blokująca | 1 100 N |
| Żywotność | 20 000 podwójnych wysuwów* |
| Prędkość otwierania | 6,7 mm/s |
| Prędkość otwierania – HS (High Speed) | do 18,2 mm/s |
| Stopień ochrony | IP 32 |
| Poziom hałasu | LpA ≤70 dB(A) |
| Zakres temperatur | -25 °C … +55 °C |
| Obudowa | Aluminium/Poliwęglan |
| Powierzchnia | Malowana proszkowo |
| Kolor | Srebrny aluminiowy (RAL ~9006) |
| Przewód | Kabel silikonowy o długości 2,5 m |
| * W przypadku zastosowania w położeniu pionowym należy skonsultować się z działem sprzedaży firmy D+H! | |
| Opcje napędów ZA 155-BSY+ HS Set | ||||
| Typ | Nr art. | Wysuw | Wymiar A | Waga** |
| ZA 155/600-BSY+ HS M2 | 27.002.81 | 600 mm | 762 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/600-BSY+ HS S1 | 27.002.82 | 600 mm | 762 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/600-BSY+ HS-OT M2 | 27.002.91 | 600 mm | 823 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/600-BSY+ HS-OT S1 | 27.002.92 | 600 mm | 823 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/800-BSY+ HS M2 | 27.002.83 | 800 mm | 962 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/800-BSY+ HS S1 | 27.002.84 | 800 mm | 962 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/800-BSY+ HS-OT M2 | 27.002.93 | 800 mm | 1 023 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/800-BSY+ HS-OT S1 | 27.002.94 | 800 mm | 1 023 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/1000-BSY+ HS M2 | 27.002.85 | 800 mm | 1 162 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/1000-BSY+ HS S1 | 27.002.86 | 800 mm | 1 162 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/1000-BSY+ HS-OT M2 | 27.002.95 | 800 mm | 1 223 mm | 2,70 kg |
| ZA 155/1000-BSY+ HS-OT S1 | 27.002.96 | 800 mm | 1 223 mm | 2,70 kg |
| * Bez dolnych otworów tylko do górnego montażu konsoli | ||||
| ** Waga pojedynczego napędu | ||||
| Konsole nie wchodzą w zakres dostawy i należy je zamawiać oddzielnie. | ||||
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX