Napęd zębatkowy DXD 300/800-BSY+HS to wydajne rozwiązanie do bardzo dużych i ciężkich okien dachowych stosowanych w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Wyposażony w sterowanie mikroprocesorowe oraz tryb High Speed zapewnia szybkie otwarcie okna w sytuacji pożaru i stabilną pracę w trybie dziennym. Charakteryzuje się dużą siłą pchania, trwałą konstrukcją oraz możliwością pracy w grupach wielonapędowych.
Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Napęd zębatkowy DXD 300/800-BSY+HS to rozwiązanie przeznaczone do obsługi bardzo dużych i ciężkich okien dachowych, w których wymagana jest wysoka siła oraz szybkie działanie w trybie pożarowym. Dzięki zaawansowanej elektronice sterowanej mikroprocesorem oraz technologii High Speed zapewnia niezawodne funkcjonowanie zarówno w systemach oddymiania, jak i w codziennej pracy związanej z naturalną wentylacją.
Napęd DXD 300/800-BSY+HS stosowany jest w:
Napęd umożliwia pracę dzienną w trybie standardowym oraz szybkie otwarcie okna w sytuacji alarmowej dzięki technologii High Speed.
W naszej ofercie dostępny jest napęd DXD 300/800-BSY+HS, który dzięki wysokiej sile pracy, technologii High Speed i trwałej konstrukcji sprawdzi się w wymagających instalacjach oddymiania oraz naturalnej wentylacji. Oferujemy również kompatybilne akcesoria montażowe, umożliwiające prawidłową integrację napędu z oknem i całym systemem sterowania w obiekcie.
| Zasilanie | 24 V DC / ±15% / 5 A do 7 A |
| Siła pchająca | 3 000 N |
| Siła ciągnąca | 2 000 N |
| Siła blokująca | 2 200 N |
| Żywotność | 20 000 podwójnych wysuwów* |
| Prędkość otwierania | 6,7 mm/s |
| Prędkość otwierania – HS (High Speed) | do 18,8 mm/s |
| Stopień ochrony | IP 64 |
| Poziom hałasu | LpA ≤70 dB(A) |
| Zakres temperatur | -25 °C … +55 °C |
| Obudowa | Aluminium/Poliwęglan |
| Powierzchnia | Malowana proszkowo |
| Kolor | Srebrny aluminiowy (RAL ~9006) |
| Przewód | Kabel silikonowy o długości 2,5m |
| * W przypadku zastosowania w położeniu pionowym należy skonsultować się z działem sprzedaży firmy D+H! | |
| Opcje napędu DXD 300-BSY+ HS | ||||
| Typ | Nr art. | Wysuw | Wymiar A | Waga |
| DXD 300/600-BSY+ HS | 20.022.91 | 600 mm | 813,5 mm | 6,60 kg |
| DXD 300/600-BSY+ OT-HS | 20.022.94 | 600 mm | 806 mm | 5,20 kg |
| DXD 300/800-BSY+ HS | 20.022.92 | 800 mm | 1 013,5 mm | 7,60 kg |
| DXD 300/800-BSY+ OT-HS | 20.022.95 | 800 mm | 1 006 mm | 5,90 kg |
| DXD 300/1000-BSY+ HS | 20.022.93 | 1000 mm | 1 213,5 mm | 8,50 kg |
| DXD 300/1000-BSY+ OT-HS | 20.022.96 | 1000 mm | 1 206 mm | 6,70 kg |
| Konsole nie wchodzą w zakres dostawy i należy je zamawiać oddzielnie. | ||||
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX