Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
6000/16ZCI to adresowalny moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów, opracowany do współpracy z centralami systemu sygnalizacji pożaru Algo-Tec™ 6000PLUS marki D+H Polska. Urządzenie umożliwia obsługę 16 wejść monitorowanych oraz 16 wyjść przekaźnikowych (NC – normalnie zamkniętych), co pozwala na sterowanie i nadzór wielu urządzeń konwencjonalnych w ramach jednej pętli adresowalnej.
Moduł 6000/16ZCI przeznaczony jest do integracji i sterowania systemami przeciwpożarowymi, takimi jak wentylacja pożarowa, klapy dymowe, zawory, sygnalizatory oraz czujki konwencjonalne. Umożliwia kontrolę oraz aktywację elementów zewnętrznych, zapewniając pełne połączenie między instalacjami konwencjonalnymi a adresowalnym systemem Algo-Tec™ 6000PLUS. Urządzenie dostarczane jest w komplecie z modułem 6000/16ZI, który odpowiada za nadzór i monitorowanie stanu linii detekcyjnych.
rezystor monitorujący: 8,2 kΩ,
rezystor alarmowy: 0,9 kΩ,
6000/16ZCI D+H, dostarczany w komplecie z modułem 6000/16ZI, to zaawansowany moduł wejścia/wyjścia z przekaźnikami NC, który łączy funkcje sterowania i monitorowania w jednym rozwiązaniu. Dzięki 16 wejściom i 16 przekaźnikom, zewnętrznemu zasilaniu i wysokiej odporności na zakłócenia, moduł zapewnia niezawodną pracę w dużych systemach sygnalizacji pożaru w obiektach przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej.
| Typ | Sterujący |
| Napięcie wejściowe | 18 … 28 V DC |
| Prąd w alarmie | 11,5 mA |
| Prąd w dozorze | 11,5 mA |
| Liczba wyjść | 16 |
| Wyjścia | 16 x 2 A / 24 V DC |
| S x W x G | 222 x 18,5 x 108 mm |
| Waga | 0,14 kg |
| Nr art. | 73.PM0.14 |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX