Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
6000/16ZAI to adresowalny moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów, przeznaczony do współpracy z centralami systemu sygnalizacji pożaru Algo-Tec™ 6000PLUS marki D+H Polska. Umożliwia jednoczesną obsługę 16 wejść (linii detekcyjnych) oraz 16 linii sygnalizatorów konwencjonalnych, co pozwala na skuteczną integrację wielu urządzeń z jednym punktem adresowym systemu.
Moduł 6000/16ZAI stosowany jest w rozbudowanych instalacjach SSP, gdzie zachodzi potrzeba nadzorowania i sterowania wieloma liniami konwencjonalnymi w ramach jednej pętli adresowalnej. Umożliwia integrację czujek pożarowych, ręcznych ostrzegaczy oraz sygnalizatorów akustycznych i optycznych z centralami Protec 6100 i Protec 6500. Urządzenie występuje w komplecie z modułem 6000/16ZI, który odpowiada za monitorowanie stanu linii detekcyjnych.
rezystor monitorujący: 8,2 kΩ,
rezystor alarmowy: 0,9 kΩ,
maksymalne obciążenie linii: 5 A (jedna linia do 3 A),
6000/16ZAI D+H to zaawansowany moduł wejścia/wyjścia oraz linii bocznych i sygnalizatorów, dostarczany w komplecie z modułem 6000/16ZI. Umożliwia integrację aż 16 stref detekcji i 16 linii sygnalizacyjnych w jednym punkcie systemu Algo-Tec™ 6000PLUS, gwarantując niezawodne działanie, elastyczność konfiguracji i wysoką wydajność w dużych obiektach przemysłowych i komercyjnych.
| Typ | Sterujący |
| Napięcie wejściowe | 18 … 28 V DC |
| Prąd w alarmie | 11,5 mA |
| Prąd w dozorze | 11,5 mA |
| Liczba wejść | 0 |
| Wyjścia | Rezystor monitorujący 47 kΩ |
| Liczba wyjść | 16 |
| Wyjścia | 16 x 2 A / 24 V DC |
| S x W x G | 222 x 18,5 x 108 mm |
| Waga | 0,14 kg |
| Nr art. | 73.PM0.12 |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX