Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
SAW-6101 to konwencjonalny sygnalizator akustyczny (tonowy) do dźwiękowego alarmowania pożarowego wewnątrz budynków. Współpracuje z dowolną centralą sygnalizacji pożarowej, która dostarcza odpowiednie napięcie 9,6–30,0 V DC. Umożliwia synchronizację dźwięku w grupie sygnalizatorów i wybór 3 poziomów głośności. W komplecie dostarczane jest gniazdo G-40SK z bezśrubowymi zaciskami.
Zobacz naszą ofertę SSP: sygnalizatory adresowalne i konwencjonalne (akustyczne oraz akustyczno-optyczne), ręczne ostrzegacze pożarowe (ROP), centrale i moduły peryferyjne, czujki dymu, ciepła i wielosensorowe, a także akcesoria montażowe oraz zasilanie zgodne z EN54. Doradzimy w doborze kompatybilnych elementów i złożymy je w spójny, zgodny z projektem system.
| Typ | tonowy, akustyczny, niskoprądowy |
| Odmiana | konwencjonalny |
| Montaż | wewnętrzny |
| Napięcie zasilania | 9,6 VDC ÷ 30.0 VDC |
| Napięcie pracy zasilacza zewnętrznego | 9,6 VDC ÷ 30.0 VDC |
| Pobór prądu z zasilacza zewnętrznego | ≤50 mA w stanie sygnalizowania przy zasilaniu 24 VDC |
| Pobór prądu z zasilacza zewnętrznego | ≤100 mA w stanie sygnalizowania przy zasilaniu 12 VDC |
| Poziom dźwięku | do 103 dB |
| Zakres temperatur pracy | od -25 °C do +55 °C |
| Szczelność obudowy | IP 21C |
| Wymiary (bez gniazda) | Ф 115 x 59 mm |
| Masa (bez gniazda i baterii) | 0,20 kg |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX