Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
SAB-6106 to konwencjonalny sygnalizator akustyczno-optyczny głosowy przeznaczony do wewnętrznych instalacji sygnalizacji pożarowej. Urządzenie łączy sygnalizację dźwiękową, świetlną oraz komunikaty głosowe, zapewniając czytelną i skuteczną informację alarmową. Może pracować w grupie sygnalizatorów z pełną synchronizacją sygnałów i funkcją wyciszania z przycisku zewnętrznego.
Współpracuje z dowolnymi centralami sygnalizacji pożaru, które na wyjściu zapewniają napięcie 9,6–30,0 V DC.
Zobacz naszą ofertę systemów sygnalizacji pożaru (SSP): sygnalizatory konwencjonalne i adresowalne (akustyczne, optyczne oraz akustyczno-optyczne), ręczne ostrzegacze pożarowe (ROP), czujki dymu, ciepła i wielosensorowe, centrale oraz moduły SSP, a także akcesoria montażowe i zasilacze zgodne z normami EN54.
| Typ | tonowy, głosowy, akustyczny, optyczny, niskoprądowy |
| Odmiana | konwencjonalny |
| Montaż | wewnętrzny |
| Napięcie zasilania | 9,6 VDC ÷ 30.0 VDC |
| Napięcie pracy zasilacza zewnętrznego | 9,6 VDC ÷ 30,0 VDC |
| Pobór prądu z zasilacza zewnętrznego | ≤170 mA w stanie sygnalizowania przy zasilaniu 24 VDC |
| Pobór prądu z zasilacza zewnętrznego | ≤280 mA w stanie sygnalizowania przy zasilaniu 12 VDC |
| Poziom dźwięku | do 105 dB |
| Częstotliwość błyskania | 0,5 Hz |
| Czas błysku | 0,2 s |
| Zakres temperatur pracy | od -25 °C do +55 °C |
| Szczelność obudowy | IP 21C |
| Wymiary (z gniazdem) | Ф 115 x 94 mm |
| Masa (z gniazdem) | 0,26 kg |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX