Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Napęd zębatkowy ZA 105/500-K to kompaktowe urządzenie przeznaczone do automatycznego otwierania okien, klap i świetlików, zapewniające stabilną pracę w systemach przewietrzania. Dzięki dużej sile działania oraz solidnej konstrukcji może być stosowany w różnego rodzaju obiektach, w których wymagana jest sprawna i bezpieczna wentylacja naturalna.
Napęd ZA 105/500-K stosowany jest w:
klapach i oknach przewietrzających,
świetlikach dachowych i klapach wentylacyjnych,
systemach naturalnej wentylacji,
obiektach biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej,
instalacjach z integracją z centralami oddymiania i systemami sterowania D+H.
Urządzenie umożliwia niezawodne działanie zarówno w aplikacjach wentylacyjnych, jak i w rozwiązaniach wymagających stałego nadzoru nad przepływem powietrza.
W naszej ofercie dostępny jest napęd ZA 105/500-K, który dzięki dużej sile działania, wysokiej trwałości i prostej integracji z systemami sterowania stanowi niezawodne rozwiązanie dla instalacji przewietrzania. Urządzenie sprawdza się w obiektach o zróżnicowanych wymaganiach technicznych, zapewniając skuteczne działanie i stabilną pracę systemu w długim okresie eksploatacji.
| Zasilanie | 230 V AC / +10% … -15% / 30 VA |
| Siła pchająca | 1 000 N |
| Siła ciągnąca | 1 000 N |
| Siła blokująca | 1 100 N |
| Żywotność | 20 000 podwójnych wysuwów* |
| Prędkość otwierania | 10 mm/s |
| Prędkość zamykania | 10 mm/s |
| Stopień ochrony | IP 65 |
| Poziom hałasu | LpA ≤51 dB(A) |
| Zakres temperatur | -5 °C … +75 °C |
| Obudowa | Aluminium/Poliwęglan |
| Powierzchnia | Malowana proszkowo |
| Kolor | Srebrny aluminiowy (RAL ~9006) |
| Przewód | Kabel silikonowy o długości 2,5m |
| * W przypadku zastosowania w położeniu pionowym należy skonsultować się z działem sprzedaży firmy D+H! | |
| Opcje napędu ZA 105-K | ||||
| Typ | Nr art. | Wysuw | Wymiar A | Waga |
| ZA 105/350-K | 27.007.05 | 350 mm | 512 mm | 1,72 kg |
| ZA 105/500-K | 27.007.10 | 500 mm | 662 mm | 1,95 kg |
| ZA 105/800-K | 27.007.15 | 800 mm | 962 mm | 2,40 kg |
| Konsole nie wchodzą w zakres dostawy i należy je zamawiać oddzielnie. | ||||
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX