Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Napęd łańcuchowy VCD 203/250 marki D+H to kompaktowy siłownik o mocy 200 N, przeznaczony do automatycznego otwierania i zamykania różnego rodzaju okien – fasadowych, połaciowych i dachowych – w systemach naturalnej wentylacji. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu mikroprocesorowemu i cichej pracy stanowi niezawodne rozwiązanie zarówno dla budynków biurowych, jak i obiektów użyteczności publicznej.
Napęd łańcuchowy VCD 203/250 stosowany jest w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji, przeznaczonych do automatycznego otwierania i zamykania okien fasadowych oraz połaciowych. Idealnie sprawdza się jako napęd łańcuchowy do wentylacji w pomieszczeniach wymagających skutecznej wymiany powietrza i odprowadzenia ciepła.
Napęd łańcuchowy VCD 203/250 firmy D+H to rozwiązanie do automatycznego otwierania i zamykania okien w systemach naturalnej wentylacji. Dzięki kompaktowej konstrukcji, precyzyjnej elektronice i cichemu działaniu zapewnia bezpieczeństwo, komfort i trwałość działania w każdym obiekcie.
| Zasilanie | 24 V DC / ±20% / 0,35 A |
| Siła pchająca | 200 N |
| Siła ciągnąca | 200 N |
| Siła blokująca | 2 000 N |
| Żywotność | 20 000 podwójnych wysuwów* |
| Prędkość otwierania | 6 mm/s |
| Prędkość zamykania | 6 mm/s |
| Stopień ochrony | IP 30 |
| Poziom hałasu | LpA ≤ 46 dB(A) |
| Zakres temperatur | 0 °C … +60 °C |
| Obudowa | Cynkowy odlew ciśnieniowy |
| Powierzchnia | Malowana proszkowo |
| Kolor | Srebrny (RAL ~9006) |
| Przewód | Kabel PVC o długości 2,5 m |
| S x W x G | 300 x 30 x 47 mm |
| Waga | 1,40 kg |
| * W przypadku zastosowania w położeniu pionowym należy skonsultować się z działem sprzedaży firmy D+H! | |
| Opcje napędu łańuchowego VCD 203 | ||
| Typ | Nr. art. | |
| VCD 203/250 (SR) | 25.105.02 | |
| Konsole do siłownika VCD 203 nie wchodzą w zakres dostawy i należy je zamawiać oddzielnie. | ||
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX