Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Napęd łańcuchowy KA 34-K firmy D+H Polska to kompaktowy i wydajny produkt przeznaczony do otwierania i zamykania różnych rodzajów okien. Ten elektryczny napęd łańcuchowy 230V charakteryzuje się dużą sprawnością i kompaktową konstrukcją, dzięki czemu sprawdza się w wielu zastosowaniach. Sterowana mikroprocesorem elektronika silnika zapewnia precyzję pracy, a stabilizacja łańcucha zwiększa bezpieczeństwo i trwałość.
Napęd może być stosowany jako zdalne sterowanie elektryczne do prawie wszystkich typów okien. Dzięki dużej sprawności i kompaktowej konstrukcji wymagają niewiele miejsca w każdej sytuacji montażowej. Sprawdza się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i komercyjnych, gdzie wymagana jest naturalna wentylacja i niezawodne działanie systemów okiennych.
Konsole do montażu należy zamawiać osobno.
Firma D+H Polska jako producent wprowadziła do swojej oferty napęd KA 34-K, który łączy dużą sprawność, kompaktową budowę i trwałość. To nowoczesny napęd łańcuchowy, dostępny w wielu wariantach długości otwarcia, dzięki czemu dopasujesz go do różnych rodzajów okien. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, sprawdza się w systemach naturalnej wentylacji i stanowi profesjonalne rozwiązanie dla branży wentylacyjnej i przeciwpożarowej.
| Zasilanie | 230 V AC / +10% … +15% / 40 VA |
| Siła pchająca | 300 N |
| Siła ciągnąca | 300 N |
| Siła blokująca | 2 000 N |
| Żywotność | 20 000 podwójnych wysuwów* |
| Prędkość otwierania | 12,1 mm/s |
| Prędkość zamykania | 11,8 mm/s |
| Stopień ochrony | IP 32 |
| Poziom hałasu | LpA ≤70 dB(A) |
| Zakres temperatur | -5 °C … +75 °C |
| Obudowa | Aluminium |
| Powierzchnia | Malowana proszkowo |
| Kolor | Srebrny aluminiowy (~ RAL 9006) |
| Przewód | Kabel silikonowy o długości 2,5m |
| * W przypadku zastosowania w położeniu pionowym należy skonsultować się z działem sprzedaży firmy D+H! | |
| Opcje napędu łańcuchowego KA 34-K | ||||||
| Typ | Nr art. | Wysuw | Wymiar A | Wymiar B | Waga | Uwagi |
| KA 34/350-K | 26.005.10 | 350 mm | 560 mm | 248 mm | 1,80 kg | |
| KA 34/500-K | 26.005.15 | 500 mm | 635 mm | 323 mm | 2,10 kg | |
| KA 34/600-K | 26.005.20 | 600 mm | 685 mm | 373 mm | 2,40 kg | |
| KA 34/800-K | 26.005.30 | 800 mm | 785 mm | 473 mm | 2,80 kg | Należy uwzględnić wykres siły ściskającej! |
| KA 34/1000-K | 26.005.35 | 1 000 mm | 889 mm | 577 mm | 3,20 kg | Należy uwzględnić wykres siły ściskającej! |
| Konsole nie wchodzą w zakres dostawy i należy je zamawiać oddzielnie. | ||||||
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX