Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Zasilacz Pulsar EN54C-3A7 to certyfikowany zasilacz do systemów przeciwpożarowych i automatyki pożarowej, zapewniający bezprzerwowe zasilanie urządzeń SSP, systemów oddymiania oraz kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła. Urządzenie pracuje w oparciu o stabilizowane napięcie 24 V DC, a w przypadku zaniku zasilania sieciowego automatycznie przełącza się na źródło rezerwowe w postaci akumulatorów. Dzięki metalowej obudowie z miejscem na dwa akumulatory 7Ah 12V, zasilacz sprawdza się w wymagających instalacjach ppoż, gdzie niezawodność jest kluczowa.
Urządzenie przeznaczone jest do zasilania:
Zasilacz ppoż wyposażono w szereg zabezpieczeń:
Mikroprocesorowy system automatyki, kompensacja temperaturowa ładowania oraz dwufazowy proces ładowania akumulatorów zapewniają stabilną pracę i podtrzymanie zasilania w każdych warunkach.
Seria Pulsar EN54C (27,6 V DC) obejmuje moce/prądy: 2 A / 3 A / 5 A / 10 A z obudowami na akumulatory od 7 Ah do 65 Ah (modele m.in.: EN54C-2A7, EN54C-2A17, EN54C-3A7/17/28, EN54C-5A7/17/28/40/65, EN54C-10A17/28/40/65). Ten produkt: EN54C-3A7 (3 A, miejsce na 2×7Ah). Dostępne moduły współpracujące: EN54C-LB4/LB8 (bezpiecznikowe) i EN54C-LS4/LS8 (sekwencyjne).
Pulsar to topowy producent certyfikowanych zasilaczy buforowych do systemów przeciwpożarowych. Oferowany zasilacz gwarantuje dobrą jakość i pełną zgodność z obowiązującymi normami. W naszym sklepie posiadamy pełną ofertę zasilaczy urządzeń przeciwpożarowych. Zapraszamy do kontaktu i stałej współpracy.
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 27.6 V DC / 85.2 W – dla pracy chwilowej – Imax b (5min) 2.6 A / 27.6 V DC – dla pracy ciągłej – Imax a |
| Zgodność z normami | Norma pożarowa EN54-4 Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0628 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 5222/2024 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.4A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 52mA max. |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 330 x 305 x 82 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC ALARM – awaria zbiorcza |
| Wejścia techniczne | EXTi – awaria zewnętrzna<b< span=””></b<> |
| Zamykanie | Zamek na klucz |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień ochrony EN60529 | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX