Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Ręczny przycisk oddymiania RPO-02 to element serii 4000 (Uwaga: w serii AFG-2004 przycisk posiada 7 żył), przeznaczony do ręcznego uruchamiania systemu oddymiania i przewietrzania. Dzięki współpracy z centralą oddymiania pozwala na skuteczne i szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia pożarowego. Zbicie szybki oraz wciśnięcie przycisku daje sygnał do centrali i powoduje otwarcie klapy dymowej oraz innych urządzeń zgodnie ze schematem instalacji. Przycisk RPO-02 przeznaczony jest dla instalatorów ceniących dobry stosunek jakości do ceny. RPO-02 AFG zastępuje przycisk RPO-01.
Urządzenie służy do:
Wewnątrz przycisku znajdują się trzy diody LED informujące o stanie systemu. Przycisk umożliwia szybką reakcję podczas pożaru, wspierając bezpieczną ewakuację.
Dobierzesz u nas ręczne przyciski oddymiania do serii AFG-4000 i AFG-2004, a także kompatybilne centrale, przyciski przewietrzania (PP), czujki i zasilacze. Sprawdź pełen asortyment i skompletuj rozwiązanie pod swój projekt.
| Napięcie zasilania | 19,2 ~ 28,8V DC |
|---|---|
| Prąd dozorowania | 6mA |
| Prąd alarmowania | 25mA |
| Typ przycisku | B (uruchomiany pośrednio) |
| Sygnalizacja potwierdzenia | Dioda LED migająca |
| Sposób kasowania | Przycisk „KASOWANIE” |
| Współpraca | Centrala AFG-4024/4048 |
| Klasa środowiskowa | I |
| Wilgotność względna | <95% przy 40ºC |
| Waga | 245g |
| Wymiary (szer./wys./dł.) | 120x120x50mm |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX