Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Ręczny ostrzegacz pożarowy 6000/MCP/WP to adresowalny element systemu sygnalizacji pożaru D+H, przeznaczony do instalacji na zewnątrz budynków. Dzięki szczelnej obudowie o stopniu ochrony IP67, urządzenie zapewnia niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
Zewnętrzny ręczny ostrzegacz pożarowy przeznaczony jest do ręcznego wyzwalania alarmu pożarowego w sytuacji zagrożenia. Współpracuje z centralami adresowalnymi serii Algo-Tec™ 6000PLUS, takimi jak Protec 6100 i Protec 6500, umożliwiając szybkie i niezawodne przekazanie sygnału alarmowego do systemu przeciwpożarowego.
Zewnętrzny ręczny ostrzegacz pożarowy 6000/MCP/WP D+H to niezawodne urządzenie alarmowe, zaprojektowane z myślą o wymagających warunkach zewnętrznych. Łączy trwałość, szczelność i prostotę obsługi, zapewniając błyskawiczne uruchomienie alarmu pożarowego w systemach adresowalnych Algo-Tec™ 6000PLUS.
| Napięcie wejściowe | 16 … 30 V DC |
| Prąd w alarmie | 3,5 mA |
| Prąd w dozorze | 0,45 mA |
| Wilgotność (bez kondensacji) | 0% … 95% |
| Zakres temperatur | -25 °C … +75 °C |
| Stopień ochrony | IP 67 |
| Rodzaj | Adresowalny, zewnętrzny |
| Montaż | Natynkowy |
| S x W x G | 93 x 97,5 x 71 mm |
| Waga | 0,30 kg |
| Opcje adresowalnego ostrzegacza pożarowego ROP 6000/MCP/WP | ||
| Typ | Nr art. | Uwagi |
| MCP BOX | 73.PR0.02 | Puszka ROP do montażu natynkowego |
| 6000/MCP/WP | 73.PR0.03 | Adresowalny zewnętrzny ręczny ostrzegacz pożarowy z izolatorem zwarć |
| 6000/MCP COVER | 73.PR0.04 | Mocowana na zawiasach przezroczysta osłona do MCP |
| 6000/ELEMENT | 73.PR0.05 | Plastikowy element wymienny (szybka) do ręcznego ostrzegacza pożarowego MCP |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX