Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Ręczny ostrzegacz pożarowy 6000/MCP (ROP) marki D+H Polska to adresowalny element systemu sygnalizacji pożaru, umożliwiający ręczne uruchomienie alarmu w przypadku zauważenia zagrożenia. Urządzenie przeznaczone jest do montażu wewnątrz pomieszczeń, a jego konstrukcja zapewnia niezawodność działania i prostotę obsługi.
Wewnętrzny ręczny ostrzegacz pożarowy (ROP) znajduje zastosowanie w systemach adresowalnych serii Algo-Tec™ 6000PLUS, współpracując z centralami Protec 6100 i Protec 6500. Montowany jest w miejscach łatwo dostępnych – na korytarzach, klatkach schodowych, w budynkach biurowych, handlowych, przemysłowych i użyteczności publicznej – wszędzie tam, gdzie wymagana jest szybka reakcja personelu w sytuacji pożaru.
Adresowalny wewnętrzny ROP 6000/MCP D+H to prosty w obsłudze element systemu sygnalizacji pożaru. Zapewnia natychmiastowe uruchomienie alarmu pożarowego, pełną kompatybilność z centralami D+H Protec oraz łatwy montaż i reset po aktywacji. To rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym systemie bezpieczeństwa.
| Napięcie wejściowe | 16 … 30 V DC |
| Prąd w alarmie | 3,5 mA |
| Prąd w dozorze 0,45 mA | Wilgotność (bez kondensacji) 0% … 95% |
| Zakres temperatur | -10 °C … +55 °C |
| Stopień ochrony | IP 24 |
| Rodzaj | Adresowalny, wewnętrzny |
| Montaż | Natynkowy lub podtynkowy |
| S x W x G | 89 x 93 x 27,5 mm |
| Waga | 0,14 kg |
| Opcje adresowalnego ostrzegacza pożarowego ROP 6000/MCP | ||
| Typ | Nr art. | Uwagi |
| 6000/MCP | 73.PR0.01 | Adresowalny wewnętrzny ręczny ostrzegacz pożarowy z izolatorem zwarć |
| MCP BOX | 73.PR0.02 | Puszka ROP do montażu natynkowego |
| 6000/MCP/WP | 73.PR0.03 | Adresowalny zewnętrzny ręczny ostrzegacz pożarowy z izolatorem zwarć |
| 6000/MCP COVER | 73.PR0.04 | Mocowana na zawiasach przezroczysta osłona do MCP |
| 6000/ELEMENT | 73.PR0.05 | Plastikowy element wymienny (szybka) do ręcznego ostrzegacza pożarowego MCP |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX