Centrala oddymiania modułowa 16A RZN 4416-M, D+H to modułowa centrala oddymiania 24 V / 16 A w stalowej obudowie IP54. Obsługuje 2 linie, 3 grupy, do 14 czujek na linię, współpracuje z czujkami pogodowymi i chwytakami. Zgodna z EN 12101-10 i certyfikowana przez CNBOP.
Dedykowany opiekun
Wysyłka w 24-48h większości produktów
Odpowiadamy w ten sam dzień
Produkty zawsze zgodne z opisem i najwyższej jakości
Centrala oddymiania RZN 4416-M to modułowe urządzenie sterujące przeznaczone do instalacji, w których wymagana jest obsługa wielu napędów o zwiększonym poborze prądu. Konstrukcja oparta na elektronice mikroprocesorowej umożliwia elastyczne programowanie funkcji systemu oddymiania i przewietrzania, a stalowa obudowa w klasie IP54 zapewnia wysoką odporność środowiskową.
RZN 4416-M znajduje zastosowanie w:
Centrala została opracowana z myślą o małych i średnich obiektach, gdzie wymagane jest połączenie większej mocy wyjściowej i rozbudowanej logiki sterowania.
RZN 4416-M to centrala przygotowana do pracy w bardziej rozbudowanych instalacjach, w których liczy się duża moc wyjściowa oraz szerokie możliwości konfiguracji. Dzięki modułowej konstrukcji i wysokiej kompatybilności z urządzeniami D+H sprawdzi się w obiektach wymagających pewnego, skalowalnego systemu oddymiania i wentylacji. W naszej ofercie dostępne są również przyciski oddymiania, czujki pożarowe, czujki pogodowe oraz pełna gama akcesoriów potrzebnych do wykonania kompletnej instalacji.
| Zasilanie | 230 V AC / 50 Hz / 500 VA |
| Moc w stanie gotowości | 13,6 W |
| Wyjście | 24 V DC / 16 A |
| Tryb pracy „Dozór” | Praca ciągła |
| Tryb pracy „Alarm / Wentylacja” | Praca krótkotrwała, 30% ED |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Zakres temperatur | -5 °C … +40 °C |
| Linia / Grupa | 2 / 3 |
| Obudowa | Blacha stalowa |
| Kolor | Jasnoszary (RAL ~7035) |
| Opcje centrali RZN 4416-M | |||
| Typ | Nr. art. | S x W x G | Waga |
| RZN 4416-M | 30.109.09 | 500 x 500 x 210 mm | 25,00 kg |
Zabezpieczenia przeciwpożarowe PPOŻ – NowMAX